– Vinyasa –

A dynamic practice focused on moving the body along with the breath. The experience in this class is one of fluidity and motion. Poses are generally held for short periods of time and emphasis on the rhythm of the breath is encouraged with the purpose of aligning and focusing the mind. Some pranayama, chanting and meditation may be included.

Book

– Hatha –

A non-vinyasa based asana practice focused on connecting the body and mind with the purpose of increasing awareness and stability. Some pranayama, chanting and meditation may be included.

Book

– Yoga with props –

A class focused on the proper alignment of your body in the position. Using props such as blocks, straps or bolsters allow you to gain more stability and ease in particular posture. The props may be used to aid the understanding of postures and to allow students to perform the asanas safely.

Book

– Yin –

A healing practice focused on realigning and stretching the connective tissues of the body. Students will experience long held deep stretches with the purpose of connecting with the rhythm of the breath and cultivating a meditative mind.

Book

Speciální lekce

Každá lekce vychází z tradiční jógové praxe a filosofie. Rádi ale ctíme osobitost každého z našich lektorů, kteří jógou žijí, dál se v ní vzdělávají a tak jsme některé jejich lekce pojmenovali (např. Milá jóga tak vždycky bude patřit jen Míle Kalousové).

Yoga gang flow

Vinyasa zaměřená na sílu a flexibilitu. Najdete v ní kreativitu a zábavu, často se při ní zasmějete a odcházíte nabití energií a inspirací. Lekce v anglické jazyce. Level 2-3

Book

SUPERHERO VINYASA

Vinyasa vedená kreativní formou workshopu, zaměřená na pokročilé pozice (stoj na rukou, stoj na předloktí, balanční pozice na rukou atd.). Každý týden je lekce zaměřená na něco jiného a posouvá tak Vaši jógovou praxi o úroveň výš. Lekci doporučujeme pokročilým jogínům a jógovým učitelům. Lekce v anglickém jazyce. Level 3

Book

DETOX FLOW (Vinyasa)

A dynamic practice in a heated room focusing on stimulating the digestive system with the purpose of aiding the detoxification of the body. Students will experience sequences of poses including twists, bends and stretches that massage the digestive organs.

Book

Lektoři

Adéla Porubská, Adél

„Když jsem žila v Singaporu, zapsala jsem do jógového studia, kde jsem mohla čerpat inspiraci od učitelů z Londýna, New Yorku, Hong Kongu, Sydney, Singaporu a především ze samotného Indického Rishikeshe. Díky skvělým učitelům jsem byla ve studiu každý den. A to mi ukázalo, že jóga je i skvělým nástrojem, jak začít naslouchat svému tělu, jak zklidnit mysl i dech. To všechno mě vedlo k tomu, abych v Singapuru absolvovala svůj první Hatha & Vinyasa Teacher Training a jóga se tak pro mě stala součástí mého každodenního života.“

Klára Pokorná, Klárka

''Handstand and armbalance lover. Věnuji se dynamické a silné Vinyase flow, která je hravá a zábavná. Těším se na Vás na svých lekcích.''

Najít lekci

Míla Kalousová, Míla

Jóga je součástí Mílina života více než deset let. V jejích začátcích ji uchvátila především dynamická Aštánga jóga, která zůstává její láskou doposud. Před několika lety se jí tělo během těhotenství a po porodu dcery velmi změnilo a cítila, že si nemůže dovolit praktikovat stejným způsobem jako předtím. Vášeň k józe a udržení si co nejpřínosnější a nejzdravější praxe Mílu dovedla až k tříletému studiu Iyengar jógy, kde prohlubuje znalosti v oblasti filosofie, anatomie, pránájámy a učí se zejména soustředit na detail a přesnost v pozicích. M Í L A K A L O U S O V Á vede lekce hatha jógy. Míla do každé lekce vnáší kus své samostatné praxe a zejména smysl pro detail, který ocení hlavně začátečníci a ti, kteří se potýkají s bolestí těla jak v běžném živote, tak třeba i při cvičení jógy. Lekce je vedena v klidnějším tempu, které zvládne opravdu každý. Začátečníci i pokročilí jsou vítáni. Lekce jsou vedeny primárně v českém jazyce, pokud je potřeba budou english friendly.

Najít lekci

Pavla Brožová, Pája

''Jóga je pro mě mojí součástí už téměř dekádu, není to práce ani nutnost, je jednoduše mojí čistou radostí. Od roku 2016 jsem certifikovanou lektorkou Hatha jógy a Jin jógy, a oba tyto styly chci předat s láskou a pokorou dál. Hatha jóga v mém životě znamená sílu a vytrvalost, Jin jóga mne učí trpělivosti, jemnosti a uvolňuje napětí a stres z těla i mysli. Moc se na vás těším na jedné ze svých lekcí.''

Najít lekci

Daniela Bacíková, BACI

Jmenuji se Baci a budeme se společně potkávat na lekcích BADASS YOGA a RISE&SHINE YOGA. Osm let jsem se aktivně věnovala basketbalu, který mi dal lásku k hudbě, lásku k pohybu a také zkrácené svaly. Moc dobře vím z vlastní zkušenosti, jak jsou začátky těžké, důležité je ale začít, začít něčím, co vás bude bavit a naplňovat. Na lekcích budeme sice trochu “BADASS”, ale zdraví je vždy na prvním místě, žádné lámání přes koleno a dosahování cílů přes vaší vůli.

Najít lekci
^